00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar- TKS 316 PRO (230 V) Статичен циркулар за високо прецизна работа


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Статичен циркулар за високо прецизна работа

  Технички спецификации:
  Должина: 1350 mm
  Ширина: 1250 mm
  Висина: 1000 mm

  Јачина на мотор: 2.2 kW
  Напојувачки напон: 230 V

  Aгол на сечење: 90 – 45 °
  Максимално сечење на висина од 90° : 90 mm
  Максимално сечење на висина од 45° : 50
  Maксимално сечење на висина од -45° : 50 mm
  Дијаметар на пила: 315 mm
  Брзина на пила: 2800 min¯¹

  TKS-Yugoimpex
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:25.980 ден.

  Holzstar TKS 316 E (230 V)- Мобилен ...

  Цена со ДДВ:76.820 ден.

  Holzstar TKS 254 E-Циркулар со рабо ...

  Цена со ДДВ:179.740 ден.

  Holzstar FKS 315-1500 E

  Цена со ДДВ:263.140 ден.

  Holzstar FKS 315-2000 E Циркулар со ...

  Цена со ДДВ:60.700 ден.

  Holzstar TKS 200-Циркулар со работн ...
  022650251

  корисничка поддршка