00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Hozlstar ADH 41 C-Абрихтер-Дихт

Hozlstar ADH 41 C-Абрихтер-Дихт

Цената е со вклучен ДДВ
224.190 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Hozlstar ADH 41 C-Абрихтер-Дихт
  Должина: 1620 mm
  Висина: 1010 mm
  Ширина: 920 mm
  Макс. длабочина на сечење на споеви 3mm
  Опсег на вртење за запирање на планирање 90 – 45°
  Работна висина мин. дебелина 5mm
  Работна висина макс. дебелина 225 мм
  Макс. длабочина на сечење дебелина 3мм
  Брзина: 7 m/min
  Излез на погонски мотор 3,0 kW
  Мотор со абсорбирана моќност 3,73 kW
  Напојувачки напон 400V
  Дијаметар на вратило 120мм
  Број на сечила за рамнење 3
  Брзина на вратило за рамнење 5200 мин¯¹
  Макс. ширина на рамнење 408 мм

  zashtedi-so-yugoimpex
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:107.200 ден.

  Hozlstar ADH 26 C-Абрихтер-Дихт

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

  Заштеди и опреми ја твојата работил ...

  Цена со ДДВ:23.870 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200

  Цена со ДДВ:27.840 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200 АS

  Цена со ДДВ:48.920 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 305

  Цена со ДДВ:41.480 ден.

  Holzstar ADH 250 - Абрихтер-Дихт
  022650251

  корисничка поддршка