00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200 АS

Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200 АS

Цената е со вклучен ДДВ
27.840 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Димензии на маса за рамнење 737 x 210 mm -
  Димензии на винкла 590 x 102 mm -
  Максимална работна ширина 204 mm -
  Максимална длабочина на обработка 2 mm -
  Димензии на маса за калибрирање 255 x 204 mm -
  Мин/макс работна висина 5 / 120 mm -
  Дијаметар на глава за рамнење 50 mm -
  Број на глави за рамнење 2 -
  Вртежи на глава за рамнење 8500 min ¹ -
  Брзина на обработка 7m/min -
  Моќност на мотор 1,5 kW / 230 V -
  Отвор за отпрашување 58 mm -
  Димензии на машина 790 x 470 x 465 mm -
  Тежина 29 kg

  Yugoimex-promo
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:23.870 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200

  Цена со ДДВ:48.920 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 305

  Цена со ДДВ:41.480 ден.

  Holzstar ADH 250 - Абрихтер-Дихт

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

  Заштеди и опреми ја твојата работил ...

  Цена со ДДВ:30.320 ден.

  Holzstar DH 330 – Дихт
  022650251

  корисничка поддршка