00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar KGZ 255 E- Потезен циркулар – гер


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Технички спецификации:
  Наклонување 0 ° / Закосување 0 °:315 x 90 mm
  Наклонување -45 ° / Закосување 0 ° лево: 215 x 90 mm
  +45 ° Наклонување / Закосување 0 ° десно: 215 x 90 mm
  Накосување 0 ° / Закосување -45 ° лево: 315 x 40 mm
  Наклонување -45 ° / Закосување -45 ° лево: 215 x 40 mm
  Наклонување +45 ° / Закосување +45 ° десно: 215 x 40 mm
  Дијаметар на пила: 255 mm
  Моќност на мотор: 1,8 kW
  Електрично поврзување: 230 V
  Број на вртежи: 5000 min-1
  Должина/Висина/Ширина: 900mm, 430 mm, 550 mm

  kampanja-yugoimpex
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:12.340 ден.

  Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 2 ...

  Цена со ДДВ:47.190 ден.

  Holzkraft KGZ 3050 Vario - Потезен ...

  Цена со ДДВ:38.780 ден.

  Holzkraft KGZ 2540 Vario - Потезен ...

  Цена со ДДВ:24.740 ден.

  Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 3 ...

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

  Заштеди и опреми ја твојата работил ...
  022650251

  корисничка поддршка