00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 210 E


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Наклонување 0 ° / Закосување 0 °:
  220 x 70 mm
  Наклонување 45 ° / Закосување 0 ° лево:
  155 x 70 mm
  45 ° Наклонување / Закосување 0 ° десно:
  155 x 70 mm
  Накосување 0 ° / Закосување 45 ° лево:
  220 x 35 mm
  Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° лево:155 x 35 mm
  Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° десно:155 x 35 mm
  Дијаметар на пила:210 mm
  Моќност на мотор:1.5 kW
  Електрично поврзување:230 V
  Фрекфенција:50 Hz
  Број на вртежи:4500 min-1
  Димензии на машина:650 x 450 x 430 mm
  Тежина:10.5 kg
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка