00

Најава во твојот профил




Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чевларник slim R C02-1PZ

Чевларник slim R C02-1PZ

Цената е со вклучен ДДВ
4.790 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ормар со две врати со рачки и со позадина затворена плус закачалка, висина 193cm(73cm ормар и 120cm закачалка), ширина 68cm, длабина 16cm, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 200 денари,се доставува склопен до дома

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.540 ден.

  Чевларник slim C02-1PZ

  Цена со ДДВ:2.800 ден.

  Чевларник slim R C02-1P ормар со д ...

  Цена со ДДВ:3.850 ден.

  Чевларник slim R C03-1P

  Цена со ДДВ:13.340 ден.

  Претсобје maxi slim R 16

  Цена со ДДВ:4.980 ден.

  Чевларник C02-2PZ

  Цена со ДДВ:3.400 ден.

  Чевларник slim C03-1P




  070727633

  корисничка поддршка