00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чевларник slim R C34-1P комбинација од два ормари на длабина 16cm


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:комбинација од два ормари на длабина 16cm, модел со рачки со затворена позадина, висини 108cm и 143cm, должона на двата 136cm, капацитет 21 пара обувки, бесплатна достава во Скопје, за други градови по карго со доплата од 900 денари, се доставува склопен до дома
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:ДМВ Дизајн
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  ДМВ Дизајн

  • Опис на компанијата:Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор. DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок. Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  • Име на контакт лице:dmdizajn99@gmail.com
  • Адреса:Китка
  • Поштенски број:52
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070727633
  • Телефон #:070727633
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:7.000 ден.

  Чевларник slim C34-1P

  Цена со ДДВ:3.500 ден.

  Чевларник slim R C03-1P

  Цена со ДДВ:4.300 ден.

  Чевларник slim R C04-1P

  Цена со ДДВ:10.300 ден.

  Чевларник slim R C234-1P

  Цена со ДДВ:3.100 ден.

  Чевларник slim C03-1P

  Цена со ДДВ:6.450 ден.

  Чевларник C23-2P
  070727633

  корисничка поддршка