00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СЕТ ПУМПА ЗА ИЗМОЛЗУВАЊЕ (МЛЕКОСМУКАЛКА) , ВО КУТИЈА

СЕТ ПУМПА ЗА ИЗМОЛЗУВАЊЕ (МЛЕКОСМУКАЛКА) , ВО КУТИЈА

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

500 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Млекосмукалка(Сет пумпа за измолзување)

 • Категорија:Опрема за бебиња
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Мак-нова
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Мак-нова

  • Опис на компанијата:Мак-нова е семејна фирма за бебешка опрема со седиште во Виница. Основач и управител е г-дин Душан Митев. Производи: • Прибор за храна и пијалоци • Цуцли и додатоци • Играчки • Нега и хигиена • CUIPO • Dentistar Компанијата е основана 1998 година. Од почетокот на своето постоење Мак Нова се занимава со увоз и дистрибуција на познатиот германски бренд BABY-NOVA. Со текот на годините, Мак-нова прерасна во еден од водечките увозници и дистрибутери на бебешки производи како што се шишенца, цуцли и друга бебешка галантерија на територијата на Р. Македонија. Во иднина, ќе ставиме акцент на уште подобра презентација на брендот BABY-NOVA и на некои други брендови и нивно афирмирање и дистрибуирање во регионот.
  • Име на контакт лице:Мак-нова
  • Адреса:Страшо Пинџур 2
  • Град:Виница , Македонија
  • Телефон #:033 360066
  Цена со ДДВ:5.630 ден.

  MEDELA MINI ELECTRIC - ЕЛЕКТРИЧНА П ...

  Цена со ДДВ:380 ден.

  MEDELA резервна цуцла (S) или (M)

  Цена со ДДВ:1.350 ден.

  Вратоврска

  Цена со ДДВ:1.350 ден.

  Вратоврска
  070/287-777

  корисничка поддршка