00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Скриен лизгач DP2331, отварање со притискање


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:DP2331 е систем за фиоки со дрвени страници. Има вграден систем за меко затварање, отварање на фиоката со притискање и делумно извлекување.

  Должина на лизгач: 400/450/500 мм (Цената се однесува на лизгач 400 мм)

  Напомена: Во цената се вклучени скриените лизгачи и останатите компоненти од системот. Дрвените панели се нарачуваат засебно од оплеменета иверка со дебелина од 16 мм.

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка