00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ritma Cube - Систем за фиоки со меко затварање

50%заштеда

Ritma Cube - Систем за фиоки со меко затварање

Цената е со вклучен ДДВ
1.755 ден. 878 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:При дизајнот на RITMA CUBE посветено е дополнително внимание на димензиите за сечење и бушење на панелите, правејќи ги компатабилни со дизајните на добропознати брендови во оваа индустрија. Едноставното и брзо монтирање на овој систем за фиоки го прави RITMA CUBE вистинско решение за сите производители на мебел.

  ОСОБИНИ

  ■ Скриени лизгачи;
  ■ Целосно извлекување со синхронизирана контрола;
  ■ Носивост 35 кг.;
  ■ Вграден механизам за меко затварање и стабилизатор;
  ■ Коцкаст реилинг – покрај кружниот реилинг RITMA CUBE нуди опција за поставување на коцкаст реилинг на кој може да се вгради стаклен или дрвен страничен панел од 8 милиметри.

  НАПОМЕНА:
  Цената се однесува за основниот модел на овој систем со должина од 500мм (иверката се нарачува посебно). Цената е различна кај останатите модели и должина на лизгачите. Повеќе информации на нашата веб страна ---> https://soloprom.com.mk/

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Малезија
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка