00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пластичен сад за цедење, Plastic colander


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:

  Пластичен сад за цедење кој може да го поставите на некој од следниве садопери: Invictus, Fusion, Box Lux, Box Line, Evolution 105, Una.

  Сегмент: Кујна
  Боја: Црна
  Состав: Пластика
  Бренд: Роди
  Димензија: 418х200х100 мм
  Тип: Додатоци за садопери

 • Категорија:Кујни
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Португалија
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка