00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Ја следат11
Број на производи769
Член од01 Јул, 2011
Последна промена15:25:32 , 31 Јан, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка