00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дрвени боици 12 бои

Дрвени боици 12 бои

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дрвени боици 12 бои
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:2Б авни
 • профил на компанијата

  2Б авни

  • Опис на компанијата:Располагаме со голем асортиман на канцелариска, школска, рекламна и графичка програма. Исто така располагаме со компатибилни тонери за сите видови на принтери. Овластени сме за програмата од брендот ''Two Brothers'', а застапници сме за ''GIOTTO(FILLA)'', ''PENSAN(FATIH)'', ''DELTA'', ''DELI'' Школска програма за сите категории на купувачи (евтина и скапа) - Располагаме со многу евтина и поексклузивна рекламна програма - Канцелариска програма - графичка програма, освен репроматеријали имаме и богат асортиман на машини за графика (преси за маици...) и пропратни графички машини, како и бои за принтери - Тонери (ласерски) компатибилни за сите видови на принтери
  • Име на контакт лице:2Б авни
  • Адреса:Славеј Планина 60
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 219629
  • Телефон #:02 2619446
  • Факс #:02 2619446
  27%заштеда
  Цена со ДДВ:165 ден. 120 ден.

  Дрвени боици GIOTTO Elios

  Цена со ДДВ:190 ден.

  Мрсни боици Giotto 1/12 Cera

  Цена со ДДВ:88 ден.

  БОИ ДРВЕНИ

  Цена со ДДВ:185 ден.

  БОИ ДРВЕНИ
  022619446

  корисничка поддршка