00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Феникс Нова

  • Опис на компанијата:ФЕНИКС НОВА е современа и иновативна компанија, која основна цел е на компаниите да им понуди различни видови на услуги, со кои ќе им го олесни секојдневното работење и ќе им ги намали трошоците. ФЕНИКС НОВА е лидер на пазарот во иновациите, преку постојано воведување на нови услуги прилагодени за потребите на компаниите. ФЕНИКС НОВА е сопственик на бредновите Nova Print и Nova Office и СУПЕРНОВА
  • Име на контакт лице:feniks
  • Адреса:бул.Илинден 97
  • Поштенски број:1/4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:089077777
  • Телефон #:026141480
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи10
Член од25 Авг, 2022
Последна промена00:15:02 , 27 Авг, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка