00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

2Б авни

  • Опис на компанијата:Располагаме со голем асортиман на канцелариска, школска, рекламна и графичка програма. Исто така располагаме со компатибилни тонери за сите видови на принтери. Овластени сме за програмата од брендот ''Two Brothers'', а застапници сме за ''GIOTTO(FILLA)'', ''PENSAN(FATIH)'', ''DELTA'', ''DELI'' Школска програма за сите категории на купувачи (евтина и скапа) - Располагаме со многу евтина и поексклузивна рекламна програма - Канцелариска програма - графичка програма, освен репроматеријали имаме и богат асортиман на машини за графика (преси за маици...) и пропратни графички машини, како и бои за принтери - Тонери (ласерски) компатибилни за сите видови на принтери
  • Име на контакт лице:2Б авни
  • Адреса:Славеј Планина 60
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 219629
  • Телефон #:02 2619446
  • Факс #:02 2619446

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Број на производи5
Член од12 Авг, 2019
Последна промена09:25:05 , 15 Авг, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка