00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Котел на пелети за парно греење Јоана 16


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Котел на пелети за парно греење Јоана 16
 • Продавач:Металтерм
 • профил на компанијата

  Металтерм

  • Опис на компанијата:Фирмата МЕТАЛТЕРМ ДОО е основана во 1999 год. Основна дејност на нашата фирма е увоз и трговија на материјали за водовод, греење, арматура за водовод и греење, индустриски инсталации, опрема за купатила, минерална волна, како и голем асортиман на материјали од нерѓосувачки челик. Друштвото има две стоваришта. Главното стовариште е лоцирано во Скопје на ул. Шар Планина ББ, во населба Даме Груев. Второто стовариште е лоцирано во Охрид на ул. 7-ми Ноември бр. 183 во комплексот Лихнида. Исто така располагаме и со сопствени возила: 2 возила Фиат 223 Добло Царго, Форд Цоуриер, и камион.
  • Име на контакт лице:Металтерм
  • Адреса:Фјодор Достоевски 72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2036322
  • Година на регистрација:1999
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:80.000 ден.

  Toby 50 котел на пелети 16-50 KW

  Цена со ДДВ:71.700 ден.

  Котел на дрва ЦЕНТРОМЕТАЛ 40 kw (за ...

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:98.500 ден. 93.575 ден.

  Котел на пелети – Como compact (до ...

  5%заштеда
  Цена со ДДВ:143.300 ден. 136.135 ден.

  Котел на пелети - Grande (до 28kw)

  Цена со ДДВ:110.500 ден.

  Гусен котел на пелети Viadrus Green ...
  022036322

  корисничка поддршка