00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Металтерм

Металтерм

Фирмата МЕТАЛТЕРМ ДОО е основана во 1999 год. Основна дејност на нашата фирма е увоз и трговија на материјали за водовод, греење, арматура за водовод и греење, индустриски инсталации, опрема за купатила, минерална волна, како и голем асортиман на материјали од нерѓосувачки челик. Друштвото има две стоваришта. ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :

следна
Страна 1 од 20, вкупно 309 производи


070/287-777

корисничка поддршка