00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Феротерм

 • Опис на компанијата:Феротерм e компанија која нуди опрема за греење и соларни системи и колектори. Феротерм располага со сопствен деловен простор и продавница, како и лесен товарен транспорт за доставување роба до добавувачите. За сите наши производи имаме обезбедено сервис и резервни делови, а нудиме и помош при проектирање и инженеринг на секакви видови инсталации од областа на греење и климатизација. Наша мисија е постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени. Партнерите со кои заеднички работиме се: CENTROMETAL, WAILLANT, HERTZ, GLOBAL, CALEFFI, GRUNDFOS, FERRO, ELBI, THERMOFLUX, ECOFLAM и други. Целта на нашата компанија е со горенаведените брендови да носиме топлина во вашиот дом.
 • Име на контакт лице:Vedat
 • Адреса:с.Боговиње
 • Поштенски број:1220
 • Град:Тетово , Македонија
 • Мобилен #:070 949989
 • Телефон #:044 522988
 • Година на регистрација:1999
 • Број на вработени:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Следи1
Број на производи113
Член од03 Апр, 2012
Последна промена15:56:32 , 16 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка