00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Би-мек

Би-мек

Би - МЕК e овластен дистрибутер на многу светски познати и реномирани производители на медицинска опрема. Со традиција од 2002 година и голем број на реализирани проекти во јавниот и приватниот здравствен сектор, нашиот континуиран успех се темели на квалитет, услужност, доверба и разбирање на потребите ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:Побарај цена

Дефибрилатор


Страна 1 од 1, вкупно 14 производи


070/287-777

корисничка поддршка