00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мобилен ехо апарат

Мобилен ехо апарат

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Lumify е едноставен, лесен и пренослив ултразвук кој обезбедува слика со висока резолуција. Преносливиот ултразву на производителот Philips Ви помага да го видите Вашиот пациент како никогаш досега. Комбинирана технологија на мобилен ултразвучен систем Lumify работи со Вашиот компатибилен smart уред ( Androin/IOS). Достапни сонди за избор – линеарна, конвексна и секторска.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Би-мек
 • профил на компанијата

  Би-мек

  • Опис на компанијата:Би - МЕК e овластен дистрибутер на многу светски познати и реномирани производители на медицинска опрема. Со традиција од 2002 година и голем број на реализирани проекти во јавниот и приватниот здравствен сектор, нашиот континуиран успех се темели на квалитет, услужност, доверба и разбирање на потребите на нашите клиенти. Би-МЕК располага со комплетна понуда на медицинска апаратура од областа на дијагностика, болничко лекување и специфична опрема за барањата на многу поедини специјалности. Ние сме ISO сертифицирана компанија за продажба, инсталација, обука и одржување на медицинска опрема. Сервисниот оддел на Би-МЕК е високо стручен тим од сертифицирани инженери со долгогодишно искуство, секогаш подготвен да Ви помогне за следните услуги: • сервис и одржување на медицинска опрема со оригинални резервни делови • бесплатна обука за опремата набавена од Би-МЕК • одржување на опремата по потреба • испорака и монтажа на апарати набавени од Би-МЕК Сервисерите поседуваат сертификати од производителите на медицинска опрема и континуирано присуствуваат на обуки и работилници организирани од реномирани производители за најнапредна медицинска технологија. За подобро здравје - Ви нудиме гаранција и сигурност со професионалнa услуга!
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:Миле Поп Јорданов 44
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296990
  • Факс #:023296990
  • Локација на мапа:Прикажи  023296990

  корисничка поддршка