00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

3, 6, 12 канални ЕКГ

3, 6, 12 канални ЕКГ

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЕКГ Cardiovit AT-1 e 12-канален дигитален уред кој има висококвалитетен сигнал со нов и интерпретативен алгоритам како и простран дисплеј во боја од 5".
  Има многу едноставна тастатура која целосно го поедноставува управувањето со функциите на уредот. Технолошки иновативен уред од новата серија производи на Schiller. За повеќе информации и услови за купување на уредот, контактирајте не.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Би-мек
 • профил на компанијата

  Би-мек

  • Опис на компанијата:Би - МЕК e овластен дистрибутер на многу светски познати и реномирани производители на медицинска опрема и биотехнолошки услуги. Со традиција од 2002 година и голем број на реализирани проекти во јавниот и приватниот здравствен сектор, нашиот континуиран успех се темели на квалитет, услужност, доверба и разбирање на потребите на нашите клиенти. Би-МЕК располага со комплетна понуда на медицинска апаратура од областа на дијагностика, болничко лекување и специфична опрема за барањата на многу поедини специјалности. Ние сме ISO сертифицирана компанија во продажба, инсталација, обука и одржување на медицинска опрема. Сервисниот оддел на Би-МЕК е високо стручен тим од сертифицирани инжинери со долгогодишно искуство, секогаш подготвен да Ви помогне за следните услуги: • сервис и одржување на медицинска опрема со оригинални резервни делови • бесплатна обука за опремата набавена од Би-МЕК • одржување на опремата по потреба • испорака и монтажа на апарати набавени од Би-МЕК Сервисерите поседуваат сертификати од производителите на медицинска опрема и континуирано присуствуваат на обуки и работилници организирани од реномирани производители за најнапредна медицинска технологија. За подобро здравје - Ви нудиме гаранција и сигурност со професионалнa услуга!
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:Миле Поп Јорданов 44
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296990
  • Факс #:023296990
  • Локација на мапа:Прикажи  023296990

  корисничка поддршка