00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

толкување и конференциски услуги


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:конференциски услуги со модератор/и и симултан превод преку физички и онлајн платформи
 • Продавач:Еуролингва
 • профил на компанијата

  Еуролингва

  • Опис на компанијата:преведувачки и конференциски услуги, вклуч. и платформи за видео-телеконференција со модерирање и далечинско толкување
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:Бул. Партизански Одреди 15А/2-12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 305 760
  • Телефон #:023130380
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи  023130380

  корисничка поддршка