00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Топлинска пумпа LG моноблок 220V


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Топлинска пумпа LG моноблок 220V, фреон R32 комплет со вградена циркулациона пумпа, експанзионен сад и сигурносен вентил, со моќности од 5 до 16 кw.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Металтерм
 • профил на компанијата

  Металтерм

  • Опис на компанијата:Фирмата МЕТАЛТЕРМ ДОО е основана во 1999 год. Основна дејност на нашата фирма е увоз и трговија на материјали за водовод, греење, арматура за водовод и греење, индустриски инсталации, опрема за купатила, минерална волна, како и голем асортиман на материјали од нерѓосувачки челик. Друштвото има две стоваришта. Главното стовариште е лоцирано во Скопје на ул. Шар Планина ББ, во населба Даме Груев. Второто стовариште е лоцирано во Охрид на ул. 7-ми Ноември бр. 183 во комплексот Лихнида. Исто така располагаме и со сопствени возила: 2 возила Фиат 223 Добло Царго, Форд Цоуриер, и камион.
  • Име на контакт лице:Металтерм
  • Адреса:Фјодор Достоевски 72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2036322
  • Година на регистрација:1999
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:157.691 ден.

  Топлинска пумпа Monobloc 220 V, фре ...

  Цена со ДДВ:269.990 ден.

  MIDEA MHC-V16W/D2RN8-B-Monoblock

  Цена со ДДВ:372.990 ден.

  MIDEA MHC-V30W/D2RN8-B-Monoblock
  022036322

  корисничка поддршка