00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Electrolux Машина за сушење MyPro

5%заштеда

Electrolux Машина за сушење MyPro

Цената е со вклучен ДДВ
70.660 ден. 67.127 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:myPRO Smart Professional Washer & Dryer од Electrolux . Наменети за мали хотели, ресторани, салони, спортски и фитнес клубови, фризерници и сл. Паметната машина за перење ќе Ви заштеди време, пари, електрична енергија и човечки ресурси.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Видео-дата
 • профил на компанијата

  Видео-дата

  • Опис на компанијата:Видео дата е компанија за апарати за домаќинство - поправки и сервиси, апарати за домаќинство - резервни делови, климатизација - услуги и сервис
  • Име на контакт лице:Видео-дата
  • Адреса:Февруарски Поход 34
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2050320
  • Телефон #:02 2050319  022050319

  корисничка поддршка