00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Видео-дата

  • Опис на компанијата:Видео дата е компанија за апарати за домаќинство - поправки и сервиси, апарати за домаќинство - резервни делови, климатизација - услуги и сервис
  • Име на контакт лице:Видео-дата
  • Адреса:Февруарски Поход 34
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2050320
  • Телефон #:02 2050319

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи12
Член од24 Апр, 2018
Последна промена14:29:30 , 11 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка