00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Машини за перење и сушење облека

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:9.900 ден.

Машина за перење Фаворит МП5000

14%заштеда
Цена со ДДВ:19.750 ден. 16.985 ден.

BOSCH Машина за перење WAB 20061 BY

12%заштеда
Цена со ДДВ:14.340 ден. 12.619 ден.

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

5%заштеда
Цена со ДДВ:70.660 ден. 67.127 ден.

Electrolux Машина за сушење MyPro

5%заштеда
Цена со ДДВ:92.250 ден. 87.638 ден.

Electrolux Машина за перење MyPro

Цена со ДДВ:20.490 ден.

Машина за сушење на алишта - конден ...

Цена со ДДВ:17.650 ден.

Машина за перење - самостојна W72Y2


Страна 1 од 1, вкупно 7 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка