00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ударна бормашина

  Iskra Z1JЕ-КК6-13

  710 W јачина
  3000 rpm во празен од
  Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm
  Вариабилна брзина и ротација во две насоки
  гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
  1,8 m должина на кабелот
  2 kg тежина

  1 година гаранција
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Biljana
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:5.499 ден.

  Хилта Iskra 850 W
  070/287-777

  корисничка поддршка