00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

САДНИЦИ ВО КОНТЕЈНЕР - ЛИМОН MEYER


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:НОВО
  САМО ВО ГАРДЕН ЦЕНТАР ЛЕВИДИА
  САДНИЦИ ВО КОНТЕЈНЕР - ЛИМОН MEYER

  СЕ ЧУВА: Градина,Балкон
  ЗРЕЕ: Почеток на ОКТОМВРИ
  ИЗДРЖЛИВОСТ : Ниски температури до - 12 С
  СТЕБЛО: Бодликаво
  ПЛОД - СРЕДНО КРУПЕН ДО КРУПЕН
  БОЈА: СВЕТЛО ЖОЛТА ДО БЛАГО ПОРТОКАЛОВА БОЈА
  ВКУС: БЛАГО КИСЕЛ
  КОРА - ТЕНКА
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Левидиа
 • Земја на потекло:Турција
 • Гаранција:1 година
 • Цена на големо без ДДВ:809 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Левидиа

  • Опис на компанијата:Компанија за производство на овошен саден материјал, подготовка на ИПАРД апликации, противградни мрежи, консултанство за подигнување на долгогодишни насади, производство на јаболка, круши, цреши и лешник.
  • Име на контакт лице:Јасмина Луканова
  • Адреса:Vizbegovo (Kacanicki pat)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38976369108
  • Телефон #:+38926147659
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи  026147659

  корисничка поддршка