00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Левидиа

 • Опис на компанијата:Компанија за производство на овошен саден материјал, подготовка на ИПАРД апликации, противградни мрежи, консултанство за подигнување на долгогодишни насади, производство на јаболка, круши, цреши и лешник.
 • Име на контакт лице:Јасмина Луканова
 • Адреса:Vizbegovo (Kacanicki pat)
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:+38976369108
 • Телефон #:+38926147659
 • Година на регистрација:2012
 • Број на вработени:8
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи18
Член од20 Дек, 2012
Последна промена09:48:56 , 12 Окт, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка