00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

САДНИЦИ МАНДАРИНА


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:НОВИТЕТ ВО ГАРДЕН ЦЕНТАР ЛЕВИДИА
  САДНИЦИ МАНДАРИНА
  СОРТА : ОКИТСУ
  ЦВЕТА: АПРИЛ - МАЈ
  РАСТЕ : ДО 2,5 м
  БАРА ; ПОЛНО СОНЦЕ
  НАВОДНУВАЊЕ- НА СЕКОИ “3-4 дена со вода но не директно од чешма
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Левидиа
 • Земја на потекло:Турција
 • Гаранција:1 година
 • Цена на големо без ДДВ:380 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Левидиа

  • Опис на компанијата:Компанија за производство на овошен саден материјал, подготовка на ИПАРД апликации, противградни мрежи, консултанство за подигнување на долгогодишни насади, производство на јаболка, круши, цреши и лешник.
  • Име на контакт лице:Јасмина Луканова
  • Адреса:Vizbegovo (Kacanicki pat)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38976369108
  • Телефон #:+38926147659
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи  026147659

  корисничка поддршка