00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Зимзелени и декоративни дрва

Зимзелени и декоративни дрва

Цената е со вклучен ДДВ
500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Продажба на зимзелени и украсни растенија на големо и мало во Гарден Центар Левидиа. Се наоѓа на Качанички пат, после Актива петрол (Визбегово).
 • Категорија:Дрва
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Левидиа
 • Земја на потекло:Турција
 • Гаранција:1 година
 • Цена на големо без ДДВ:450 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Левидиа

  • Опис на компанијата:Компанија за производство на овошен саден материјал, подготовка на ИПАРД апликации, противградни мрежи, консултанство за подигнување на долгогодишни насади, производство на јаболка, круши, цреши и лешник.
  • Име на контакт лице:Јасмина Луканова
  • Адреса:Vizbegovo (Kacanicki pat)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38976369108
  • Телефон #:+38926147659
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи  026147659

  корисничка поддршка