00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пакет за водење на бременост

15%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Во пакетот за водење на бременост влегуваат следниве услуги:

  -1 рутински УЗ преглед во прв триместар,
  -УЗ преглед за скрининг на Даунов синдром (НТ) (прв скрининг),
  -УЗ преглед во 16-та ГН со мерење на цервикс,
  -Скрининг за аномалии во 20/21 недела (втор скрининг),
  -Рутински УЗ преглед околу 25-та ГН,
  -УЗ скрининг за фетален раст (трет скрининг),
  -Рутински УЗ преглед во 34 ГН,
  -Рутински УЗ преглед во 38 ГН;


  Во пакетот не влегуваат услуги за чие изведување е потребно упатување во други установи (ПРИСЦА, брисеви и др.).

  За дополнителни информации добредојдени сте да се јавите на контакт телефонот на Ина Гинекологија и акушерство
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Ина Гинекологија и акушерство

  • Опис на компанијата:Др. Катерина Станкова има искуство од повеќе од 20 години во својата специјалност (Гинеколошко-акушерска Клиника, Ремедика, странство). Најсовремениот ЕХО 4Д апарат на светскиот пазар (Medison Accuvix V20 PRESTIGE). Персонализирана грижа за нашите клиенти - организирање на прегледи и интервенции кај реномирани специјалисти од други области. По договор, др. Станкова изведува породувања и оперативни интервенции на своите пациентки во приватната болница Ремедика. Воспоставена соработка со Универзитетот Томас Џеферсон во Филаделфија, САД и Универзитетската болница Шарите во Берлин. Центар за ултразвук лиценциран од Thomas Jefferson University, USA.
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:8-ми Март 18
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023116020
  • Локација на мапа:Прикажи  023116020

  корисничка поддршка