00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ина Гинекологија и акушерство

  • Опис на компанијата:Др. Катерина Станкова има искуство од повеќе од 20 години во својата специјалност (Гинеколошко-акушерска Клиника, Ремедика, странство). Најсовремениот ЕХО 4Д апарат на светскиот пазар (Medison Accuvix V20 PRESTIGE). Персонализирана грижа за нашите клиенти - организирање на прегледи и интервенции кај реномирани специјалисти од други области. По договор, др. Станкова изведува породувања и оперативни интервенции на своите пациентки во приватната болница Ремедика. Воспоставена соработка со Универзитетот Томас Џеферсон во Филаделфија, САД и Универзитетската болница Шарите во Берлин. Центар за ултразвук лиценциран од Thomas Jefferson University, USA.
  • Име на контакт лице:Катерина
  • Адреса:8-ми Март 18
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023116020
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи24
Член од14 Ное, 2012
Последна промена23:19:34 , 23 Јан, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка