00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Винт

Винт

ВИНТ дооел е трговско друштво основано во 1998 година со седиште во Скопје, Република Македонија. Винт најпрво започна како овластен дистрибутер на TEZ – Загреб. Со понатамошниот развој и со својата докажана професионалност фирмата се разви и стана овластен дистрибутер на Philips Lighting. Како свој модел ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
20%заштеда
Цена со ДДВ:12.560 ден. 10.048 ден.

LED Сијалица Philips Hue GU10 Start ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:12.560 ден. 10.048 ден.

LED Сијалица Philips Hue E27 Starte ...

Цена со ДДВ:1.610 ден.

Philips Disney Marvel детски светил ...

Цена со ДДВ:2.420 ден.

Ѕидна светилка, фенер, inox, компле ...

Цена со ДДВ:Побарај цена

Сијалици Philips

Цена со ДДВ:Побарај цена

LED системи


Страна 1 од 1, вкупно 6 производи


070/287-777

корисничка поддршка