00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ѕидна светилка, фенер, inox, комплет со штедлива сијалица 23W


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дајте му екстра внимание на вашиот влез или ѕид од градина со оваа Philips myGarden ѕиден фенер изработен од Inox. Тоа фрла топло бела светлина со заштеда на енергија во комбинација со убав двонасочен светлосен ефект. Уживајте во вашиот надворешен простор во потполност. Извлечете максимум од вашиот надворешен простор со оваа ѕидна светилка, совршена за монтажа во близина на вашиот дом или на вашата тераса. Оваа Philips светилка е направена специјално за отворен простор. Изградена за да трае, така што ќе ја осветли вашата градина ноќ по ноќ. Таа е изградена од високо-квалитетни нерѓосувачки алуминиум и супериорен синтетика. Оваа Надворешна светилка обезбедува моќна топло-бела светлина. Светол сноп на светлина да се осветли вашиот двор или тераса. Оваа светилка е дизајнирана со IP44: заштитена од прскање вода. Овој производ е најчест и идеален за општа надворешна употреба. Оваа Philips светилка штеди енергија во споредба со традиционалните извори на светлина, помагајќи Вие да заштедите пари на вашите сметки за електрична енергија и да направите нешто убаво за животната средина. Philips го создаде програмот myGarden, голем број на убави украсни светилки за надворешно осветлување со функционалност да ви помогне да направате најголем дел од вашиот надворешен простор во свој стил.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Винт
 • Гаранција:1 година
 • Цена на големо без ДДВ:2.050 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Винт

  • Опис на компанијата:ВИНТ дооел е трговско друштво основано во 1998 година со седиште во Скопје, Република Македонија. Винт најпрво започна како овластен дистрибутер на TEZ – Загреб. Со понатамошниот развој и со својата докажана професионалност фирмата се разви и стана овластен дистрибутер на Philips Lighting. Како свој модел ВИНТ ја следи посветеноста на Philips во генералните бизнис принципи кои се однесуваат на интегритетот и етиката при водењето на бизнисот. Фирмата ги следи и се води според тие принципи во сите свои донесени одлуки и постапки кон купувачите, кон поддоговарачите, кон вработените како и кон сите други вклучени учесници. Финансискиот етички код како и етичкиот код при набавување се дополнителен водич на ВИНТ во секојдневното работење и водење на бизнисот.
  • Име на контакт лице:Васко Попов
  • Адреса:ул. Варшавска бр. 4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:/
  • Телефон #:02/2440-162
  • Факс #:02/2440-164
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:10
  • Локација на мапа:Прикажи  022440162

  корисничка поддршка