00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СКЛОПУВАЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LONGWISE Q9


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Каде и да одите на одмор, никогаш не заборавајте го Вашиот велосипед.
  Склопете го за 2 минути и понесете го со Вашиот багаж.
  Од сега и тоа е возможно!!! Само со Longwise Q9!!!

  Мотор Електричен(без четкици)
  Моќност 250 W
  Опсег 60km комбинирано возење со систем за асистенција или 35km возење на електричен погон(без вртење на педалите)
  Максимална брзина 30km/h
  Батерија 36V, 8Ah, Li-ion, Samsung
  Време на полнење 3-5 часа
  Полнач 100-240V AC 50-60Hz
  Систем за асистенција 1:1, 1:2, 1:3
  Рам Алуминиум
  Преден амортизер SR Suntour NEX
  Кочници Предни диск кочница, а задни V-Brake
  Пренос SHIMANO Tourney TZ
  Педали Wellgo-пластични
  Осветлување Предни и задни LED
  Гуми CST 20'' x 1.75''
  Нето тежина 17kg (со батерија)
  Димензии 1525 x 595 x 1000 mm
  *склопен 880 X 400 X 720 mm
  Други карактеристики Лесно заменлива батерија, интелегентен LCD дисплеј,багажник итн.
  Боја Црн-мат, бела
 • Категорија:Велосипеди
 • Продавач:Фидитек
 • профил на компанијата

  Фидитек

  • Опис на компанијата:Најголем и најсовремен избор на фискални каси и фискални принтери по сите светски стандарди Фидитек е несомнено конкурентна фирма во областа на продажба на фискални апарати, електронски ваги, софтверски производи и системи и целосна трговска опрема. Кај нас можете да најдете комплетната палета фискални апарати (фискални каси, фискални принтери), кои се нудат на македонскиот пазар. Високиот квалитет на услугата кон своите купувачи и партнери, бидејќи задоволните купувачи се нашиот највисок приоритет.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Илинден 60
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)6092069
  • Локација на мапа:Прикажи  026092069

  корисничка поддршка