00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LONGWISE 26B


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Електричниот велосипед Longwise 26B е идеален модел за сите дами кои ова лето ќе се одлучат да возат велосипед.

  Мотор Електричен(без четкици)
  Моќност 250 W
  Опсег 60km комбинирано возење со систем за асистенција или 45km возење на електричен погон(без вртење на педалите)
  Максимална брзина 25km/h
  Батерија 24V, 12Ah, Li-ion, Samsung
  Време на полнење 5-6 часа
  Полнач 100-240V AC 50-60Hz
  Систем за асистенција 1:1, 1:2, 1:3
  Рам Алуминиум
  Кочници V-Brake
  Пренос SHIMANO Acera
  Педали Wellgo-метални
  Осветлување Преднa LED светилка + динамо
  Гуми CST 26'' x 1.95''
  Нето тежина 31.5kg(со батерија)
  Димензии 1822 x 620 x 1000 mm
  Други карактеристики Лесно заменлива батерија,багажник итн.
  Боја црн
 • Категорија:Велосипеди
 • Продавач:Фидитек
 • профил на компанијата

  Фидитек

  • Опис на компанијата:Најголем и најсовремен избор на фискални каси и фискални принтери по сите светски стандарди Фидитек е несомнено конкурентна фирма во областа на продажба на фискални апарати, електронски ваги, софтверски производи и системи и целосна трговска опрема. Кај нас можете да најдете комплетната палета фискални апарати (фискални каси, фискални принтери), кои се нудат на македонскиот пазар. Високиот квалитет на услугата кон своите купувачи и партнери, бидејќи задоволните купувачи се нашиот највисок приоритет.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Илинден 60
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)6092069
  • Локација на мапа:Прикажи  026092069

  корисничка поддршка