00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Фидитек

  • Опис на компанијата:Најголем и најсовремен избор на фискални каси и фискални принтери по сите светски стандарди Фидитек е несомнено конкурентна фирма во областа на продажба на фискални апарати, електронски ваги, софтверски производи и системи и целосна трговска опрема. Кај нас можете да најдете комплетната палета фискални апарати (фискални каси, фискални принтери), кои се нудат на македонскиот пазар. Високиот квалитет на услугата кон своите купувачи и партнери, бидејќи задоволните купувачи се нашиот највисок приоритет.
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Илинден 60
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)6092069
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи15
Член од16 Јан, 2015
Последна промена11:39:35 , 17 Јул, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка