00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВОСТРАНА ЛИЗГАЛКА

ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВОСТРАНА ЛИЗГАЛКА

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

25110 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:баркод: 733538800094
  димензии: 157,5 * 101,6 * 58,2
  Шифра: 33161
  Овој забавен центар има две лизгалки за дупла качувачко-лизгачка забава!
  За возраст од 2 до 6 години.
  - Уникатен и софистициран дизајн
  - Ѕидот за качување и скалата имаат вградени држачи за раце, за помош на децата при качување
  - Големата платформа и двете лизгалки овозможуваат часови лизгачка забава
  - Содржи ротирачко тркало, за дополнителна игра со преправање и забава
  - Квалитетните материјали и конструкција овозможуваат трајност на производот
  - Потребен е минимален ангажман за монтажа
  - Препорачливо е да се ограничи на едновремена употреба на 3 деца, односно 86,1кг вкупно (сметајќи дека едно дете има
  27,2кг тежина)
  Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): 154,9 х 134,6 х 213,4см
  Тежина на производот (заедно со амбалажата): 36,3кг
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дексико
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Дексико

  • Опис на компанијата:ДЕКСИКО Д.О.О. е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки. Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена. Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми... Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста. Ако играчките се Вашиот бизнис, или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
  • Име на контакт лице:Данка
  • Адреса:Индустриска б.б., управна зграда на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 76284609
  • Телефон #:02/3171984
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:42.460 ден.

  ПЛЕЈ АП ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВЕ ЛУЛАШ ...

  Цена со ДДВ:24.250 ден.

  ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:22.410 ден. 15.687 ден.

  ЗАМОК ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:12.490 ден.

  КУЌИЧКА "ЗА СТРАЖА" СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:7.900 ден.

  ЛИЗГАЛКА 104 см

  Цена со ДДВ:5.640 ден.

  ВОЗИЛО СО ПОКРИВ (ЗЕЛЕНО)
  070/287-777

  корисничка поддршка