00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

КОШ НА ТРИ НИВОА

КОШ НА ТРИ НИВОА

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4650 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:баркод: 733538735792
  димензии: 73,7 * 168,3 * 93,3
  Шифра: 38624
  Кош кој се подесува во зависнот од висината и возраста на децата!
  За возраст: над 2 год.
  - Прилагодливиот дизајн на овој производ овозможува 3 различни нивоа на висина на истиот
  - Рамката се прилагодува од 122 см до 183 см со што детето ќе продолжи да игра во текот на неговиот развој
  - Вклучува топка - баскет со 15,2 см обем, која одлично се вклопува во детските раце
  - Базата има две вградени дупки за чување на шише или чашка, за децата да останат хидрирани за време на спортувањето
  - Потребен е минимален напор за монтажа
  - Основата се фиксира со песок или вода (не се вклучени) коишто на производот ќе му ја дадат потребната стабилност
  Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): од 168,2 до 228,6см х 73,7 х 93,3см
  Тежина на производот (заедно со амбалажата): 7,5кг
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД

  #сезавашитенајмили
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дексико
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Дексико

  • Опис на компанијата:ДЕКСИКО Д.О.О. е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки. Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена. Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми... Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста. Ако играчките се Вашиот бизнис, или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
  • Име на контакт лице:Данка
  • Адреса:Индустриска б.б., управна зграда на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 76284609
  • Телефон #:02/3171984
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи
  30%заштеда
  Цена со ДДВ:22.410 ден. 15.687 ден.

  ЗАМОК ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:9.980 ден.

  КУЌАРКА СО ГРАДИНАРСКИ ПРИБОР

  Цена со ДДВ:24.250 ден.

  ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:6.130 ден.

  ТУРБО КУПЕ СО ПОДВИЖЕН ПОД

  Цена со ДДВ:5.640 ден.

  ВОЗИЛО СО ПОКРИВ (ЗЕЛЕНО)

  Цена со ДДВ:8.090 ден.

  ДЕТСКА МАСИЧКА СО ЧАДОР
  070/287-777

  корисничка поддршка