00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЛИЗГАЛКА 104 см

ЛИЗГАЛКА 104 см

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

7900 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:баркод: 733538844692
  димензии: 96,5 * 104,2 * 162,6
  Шифра: 38644
  Свежите и иновативни бои на оваа лизгалка се украс за секоја околина, било надвор, било внатре.
  За возраст: над 2 год.
  - Лизгалката може да се отвори за игра, или да се склопи-затвори за складирање или транспорт
  - Високите страници на скалилата и држачите за раце обезбедуваат чувство на сигурност и обезбедуваат помош за детето
  додека се качува по скалите
  - Квалитетната двослојна поли-етиленска конструкција трае со години
  - Бара најминимална монтажа од страна на возрасно лице
  Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): 104,2 х 96,4 х 162,6см - монтирана
  Тежина на производот (заедно со амбалажата): 13,6кг
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дексико
 • Земја на потекло:САД
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Дексико

  • Опис на компанијата:ДЕКСИКО Д.О.О. е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки. Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена. Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми... Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста. Ако играчките се Вашиот бизнис, или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
  • Име на контакт лице:Данка
  • Адреса:Индустриска б.б., управна зграда на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 76284609
  • Телефон #:02/3171984
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи
  30%заштеда
  Цена со ДДВ:22.410 ден. 15.687 ден.

  ЗАМОК ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:24.250 ден.

  ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:12.490 ден.

  КУЌИЧКА "ЗА СТРАЖА" СО ЛИЗГАЛКА

  Цена со ДДВ:42.460 ден.

  ПЛЕЈ АП ЗАБАВЕН ЦЕНТАР СО ДВЕ ЛУЛАШ ...

  Цена со ДДВ:4.650 ден.

  КОШ НА ТРИ НИВОА

  Цена со ДДВ:9.980 ден.

  КУЌАРКА СО ГРАДИНАРСКИ ПРИБОР
  070/287-777

  корисничка поддршка