00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Срма филигран носии

10%заштеда

Срма филигран носии

Цената е со вклучен ДДВ
1.600 ден. 1.440 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Слика од срма, рачна изработка во филигран техника, женска народна носија, дрвена рамка, антирефлексно стакло. Димензија 22x28cm.
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Македонија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Срма дизајн студио

  • Опис на компанијата:Студио за изработка на сувенири - филигран од срма во 2-д и 3-д техника.
  • Име на контакт лице:Илија Илиев
  • Адреса:Никола Тесла 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077675561
  • Телефон #:077675560
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.400 ден. 1.260 ден.

  Галабици

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.250 ден.

  Staromakedonski simbol na vecnosta

  Цена со ДДВ:1.500 ден.

  Лебеди

  Цена со ДДВ:1.700 ден.

  Пеперутка

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.600 ден. 1.440 ден.

  Pafta

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.900 ден. 2.610 ден.

  Пафта
  077675560

  корисничка поддршка