00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Сигнум

  • Опис на компанијата:Изработка на уникатни сувенири со позлата. Урамување на уметнички слики, графики, акварели и цртежи.
  • Име на контакт лице:Виктор
  • Адреса:Тоде Думба бр.31
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:00 389 75 202 832
  • Телефон #:00 389 75 202 832

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот50.00%
Број на производи10
Член од16 Јан, 2015
Последна промена09:27:06 , 28 Фев, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка