00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Срма дизајн студио

  • Опис на компанијата:Студио за изработка на сувенири - филигран од срма во 2-д и 3-д техника.
  • Име на контакт лице:Илија Илиев
  • Адреса:Никола Тесла 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:077675561
  • Телефон #:077675560
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи13
Член од03 Јун, 2013
Последна промена00:04:04 , 13 Авг, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка