00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Паксон

Паксон

ПАКСОН ДОО - DAIKIN HOME COMFORT EXPERT ПАРТНЕР ЗА МАКЕДОНИЈА. Инженеринг фирма специјализирана за проектирање и изведба на системи за греење, ладење и вентилација како и редовно одржување и сервисирање на HVAC - системи (греење, вентилација, климатизација). ПАКСОН е партнер за Македонија на водечкиот ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
10%заштеда
Цена со ДДВ:81.900 ден. 73.710 ден.

DAIKIN КЛИМА УРЕД SENSIRA 5kw FTXF ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:58.900 ден. 53.010 ден.

DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A +RX ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:115.685 ден. 104.117 ден.

Инвертер клима уред Daikin Emura 2, ...

Цена со ДДВ:33.900 ден.

Прочистувач на воздух MC55W

15%заштеда
Цена со ДДВ:36.900 ден. 31.365 ден.

Прочистувач и навлажнувач на воздух ...


следна
Страна 1 од 2, вкупно 25 производи


070/287-777

корисничка поддршка