00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Инвертер клима уред Daikin Emura 2,5kW FTXJ-AW/AS/AB

10%заштеда

Инвертер клима уред Daikin Emura 2,5kW FTXJ-AW/AS/AB

Цената е со вклучен ДДВ
115.685 ден. 104.117 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Инвертер клима уред, високоѕидна единица, боја: бела/сребрена/ црна мат
  - Енергетска ефикасност (ладење/греење): A+++/A+++
  - Достапни капацитети: 2.5 kw, 3.5 kw, 4.2kW, 5 kw
  - Модерен дизајн со напредна технологија
  - Flash Streamer технологија
  - Високи нивоа на перформанси
  - Нечуен режим на работа

  Контактирајте не уште денес:
  ПАКСОН - ПРЕМИУМ ПАРТНЕР НА DAIKIN ЗА МАКЕДОНИЈА.
  Ул. Загребска бр. 28в, Скопје
  Т. 02 3109 998, Е. contact@pakson.net, W. www.pakson.mk
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Паксон
 • Земја на потекло:Јапонија
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Паксон

  • Опис на компанијата:ПАКСОН ДОО - DAIKIN HOME COMFORT EXPERT ПАРТНЕР ЗА МАКЕДОНИЈА. Инженеринг фирма специјализирана за проектирање и изведба на системи за греење, ладење и вентилација како и редовно одржување и сервисирање на HVAC - системи (греење, вентилација, климатизација). ПАКСОН е партнер за Македонија на водечкиот светски бренд - јапонскиот производител на HVAC опрема, DAIKIN. Не случајно сме ориентирани на програмата на DAIKIN - енергетски високоефикасни и технолошко напредни системи, бренд- кој 95 години е водечки во светот за HVAC системи. Наша цел е – задоволни купувачи со ниска потрошувачка на електрична енергија. - Daikin VRV системи - Високо ефикасни водено ладени топлински пумпи (геотермални топлински пумпи) - Инвертерски воздушно ладени топлински пумпи - Вентилоконвектори во сите изведби - Клима комори - Daikin Altherma инвертерски топлински пумпи - Сплит и мулти сплит системи инвертер технологија - Прочистувачи на воздух
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Загребска 28в лок.4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076360654
  • Телефон #:02/3109998
  • Факс #:02/3108889
  • Локација на мапа:Прикажи  023109998

  корисничка поддршка