00

Најава во твојот профил




Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Палетар LINDE


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Производител: LINDE - Германија.
  Носивост: 2500 kg.
  Долж. на вилјушки:1150mm.
  Товарни тркала(предни):
  Материјал: PU -тандем.
  Задно тркало:
  Материјал: PU.
  ЦЕНА: 380 € (+ддв).
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Германија
 • профил на компанијата

  Дени интернационал

  • Име на контакт лице:Deni internacional
  • Адреса:ул.34, бр.22, нас.Илинден
  • Поштенски број:1040
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022550960
  • Факс #:02 2581710
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:270
  • Локација на мапа:Прикажи



  022550960

  корисничка поддршка