00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Палетар Climax


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел: SM1016.
  Номинална носивост: 1000kg (600mm).
  Висина на подигање: 1600 mm.
  Сопствена висина: 2020 mm.
  Должина на вилјушки: 1145 mm.
  Ширина кај вилјушките: 560 mm.
  Максимална ширина: 700 mm.
  Вкупна должина: 1560 mm.
  Манипулативен простор со палета.
  (800x1200) долж вилjушките: 2210 mm.
  Сопствена тежина: 216 kg.
  Брзина на подигање(со / без товар): 0.23 / 0.05 m/s.
  Цена: 920 € (+ддв).
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Дени интернационал

  • Име на контакт лице:Deni internacional
  • Адреса:ул.34, бр.22, нас.Илинден
  • Поштенски број:1040
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022550960
  • Факс #:02 2581710
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:270
  • Локација на мапа:Прикажи  022550960

  корисничка поддршка