00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Палетар Climax


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел: PM20W.
  Номинална носивост: 2000kg.
  Висина на подигање: 205 mm.
  Должина на вилјушки: 1150 mm.
  Ширина кај вилјушките: 555 mm.
  Вкупна должина: 1596 mm.
  Манипулативен простор со палета.
  (800x1200) долж вилjушките: 2210 mm.
  Сопствена тежина: 128 kg.
  Степен на заштита: IP65.
  Точност: 0.1 %.
  Резолуција: 1 kg.
  Батерија: 4/AA.
  Цена: 1480 €(+ддв)
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Дени интернационал

  • Име на контакт лице:Deni internacional
  • Адреса:ул.34, бр.22, нас.Илинден
  • Поштенски број:1040
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022550960
  • Факс #:02 2581710
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:270
  • Локација на мапа:Прикажи  022550960

  корисничка поддршка