00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ВЕЗЕЊЕ Маици

10%заштеда

ВЕЗЕЊЕ Маици

Цената е со вклучен ДДВ
250 ден. 225 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Везење на маици,веземе сите типови на маици.Како и дуксери,блузи.Можност за везење во 15 бои.Маиците кои ги имаме на лагер се Македонско производство.Везовите ги подготвуваа најдобриот дизајнер за подготовки на везови.Маиците се везат нај современа машина за везење со што се добива врвен квалитет.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сигнум плус
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:3 години
 • Цена на големо без ДДВ:250 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Сигнум плус

  • Опис на компанијата:Сигнум плус изработува секаков вид на знамиња. -Знамињата се изработуваат од различни матријали во зависност од намената на знамето. -Знамиња за канцелариска употреба се изработуваат од материјал сатен. -А знамињата за надворешна уптреба од материјал шармес. -Спортските клубови и организации не би биле тоа што се без нивните препознатливи знамиња и дресови,а тука се и верните навивачи со знамиња,транспаренти и мотки.А ние сме тука да го добијат најдоброто. Сигнум плус принта и: -Чаши -Капи -Маици -Бизнис картички -Фризби -Пенкала -Запалки -Приврзоци -Чадори -Mouse pad -Сложувалки -Перници -Часовници -Торби -PVC реклами -Флаери -Беџови Сигнум Плус нуди графичко решение за реализација на вашите идеи. Уживајте во дизајнот, квалитетот и боите. Од идеја до принт!
  • Име на контакт лице:Сигнум плус
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 82
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:075331295
  Цена со ДДВ:100 ден.

  ВЕЗЕЊЕ НА АМБЛЕМИ

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:210 ден. 189 ден.

  ВЕЗЕЊЕ Капи
  075331295

  корисничка поддршка